Το καλύτερο πίσω από τις σκηνές Οι άνθρωποι που ακολουθούν στο Instagram Πριν από τη Χρυσή Σφαίρα

0

Όλοι μπορούμε να δούμε τη λάμψη και την αίγλη της Χρυσής Σφαίρας στην τηλεόραση, αλλά πάντα αναρωτιέται τι συμβαίνει πραγματικά πίσω από τις σκηνές; Squash την εποχή βραβείων FOMO ακολουθώντας την παρακάτω λίστα με επαγγελματίες μαλλιά, μακιγιάζ καλλιτέχνες, στυλίστες και συντάκτες, οι οποίοι θα ‘χαράζουν τη νύχτα μακριά καθώς γίνονται πιεστικοί, προετοιμασμένοι και κρεμασμένοι με τα αστεράκια.   

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΜΑΡΚΕΤ

Pati Dubroff, @patidubroff 

Οι πελάτες περιλαμβάνουν Ρόζ Χάντινγκτον-Whiteley, Ντακότα Τζόνσον, Νάταλι Πορτμάν, Σαρλίζ Θερόν, και Reese Witherspoon.

Ένα αγαπημένο σύνολο #redlips ������ @rosiehw @glamouruk μαλλιά @ cwoodhair makeup #patidubroff

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από patidubroff�� (@patidubroff)

Μελανί Inglessis, @melaniemakeup

Οι πελάτες περιλαμβάνουν Kate Hudson, Amber Heard, Lea Michele, και Olivia Wilde.

Εργασία..! @msleamichele @mrbradgoreski #screamqueens

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Mélanie Inglessis (@melaniemakeup) στις

Jillian Dempsey, @jilliandempsey

Οι πελάτες περιλαμβάνουν Jennifer Lawrence, Kristen Stewart, και Κέιτ Γουίνσλετ.   

Φωτογραφία βομβαρδισμένη από την ξεκαρδιστική #jenniferlawrence #laststophungergames # mockingjaypart2 @jennychohair @ jillandjordan

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Jillian Dempsey (@jilliandempsey)

ΣΤΥΛΙΣΤΕΣ

Elizabeth Stewart, @ elizabethstewart1 

Οι πελάτες περιλαμβάνουν Cate Blanchett, Σάντρα Μπούλοκ, Τζέσικα Τσαστάιν, Η Βίολα Ντέιβις και η Τζούλια Ρόμπερτς. 

Glam selfie με @renatocampora @ chastainiac και @kristoferbuckle! Globes 2015 με τη Jessica στο @versace_official και @piagetbrand

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Elizabeth Stewart �������� (@ elizabethstewart1)

Leslie Fremar, @lesliefremar

Οι πελάτες συμπεριλαμβάνουν την Jennifer Connelly, τη Julianne Moore, τον Nicola Peltz, τον Charlize Theron και τον Reese Witherspoon.

Κορίτσια νύχτα και ένα αγόρι ������ @reesewitherspoon @naomiwatts @ katefeeners �� από @ nickbrown85 … Δεσποινίς σας @derkblasberg

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Lesliefremar (@lesliefremar) στις

Cristina Erhlich, @ cristinaehrlich

Οι πελάτες περιλαμβάνουν Τίνα Φέι, Τζούλια Λούις-Δρέυφους, Μπρι Λάρσον, Gugu Mbatha-Raw, Άλλισον Ουίλιαμς, και Uzo Aduba.

Τελικές πινελιές στο #julialouisdreyfus #emmys #celoves #chopard #safiyaa #rogervivier #ferragamo @ theonly.agency @ marionfasel

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Cristina Ehrlich (@cristinaehrlich) στις

Kate Young, @kystyle

Οι πελάτες περιλαμβάνουν Emilia Clarke, Η Σελένα Γκόμεζ, η Ντακότα Τζόνσον, η Νάταλι Πόρτμαν και η Μισέλ Ουίλιαμς.  

#regram #bts #victoriassecretfashionshow #selenagomez

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Kate Young (@kystyle) στις

ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ: Τα καλύτερα κοσμήματα χρυσών σφαιρών

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΑΛΛΙΑ

Τζένη Τσο, @jennychohair

Οι πελάτες περιλαμβάνουν την Emilia Clarke, Τζένιφερ Λόρενς, Melissa McCarthy και Carey Mulligan. 

Glam χρόνο με αυτό το μάτσο. #melissamccarthy #benfalcone @cakemakeup @magdaberliner @domappel # criticschoiceawards2015

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Jenny Cho (@jennychohair)

Jamika Wilson, @ jamikawilson

Οι πελάτες περιλαμβάνουν τους Uzo Aduba, Viola Davis, Naomie Harris και Keke Palmer.

Να πάρει το κορίτσι μου έτοιμο για # emmys2015 # violadavis������ μακιγιάζ @ autumnmoultriebeauty ντουλάπα @ elizabethstewart1 καρφιά @ julieknailsnyc Και μου για τα μαλλιά #jamikawilsonhair # naturalhair #behindthescenes @ epiphanyagency # identitysalon ## vio #lovemyjob

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Jamika Wilson (@jamikawilson) στις

Ο Renato Campora, @renatocampora

Οι πελάτες περιλαμβάνουν την Amy Adams, Τζέσικα Τσαστάιν, Ιανουάριος Τζόουνς, Kate Winslet και Amanda Seyfried.

Η εκπληκτική #KateWinslet χτες τη νύχτα ετοιμάζεται για την πρεμιέρα της ταινίας #SteveJobs #makeup από @jilliandempsey #hair από μένα #RenatoCampora

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Renato Campora (@renatocampora) στις

Mark Townsend, @ marktownsend1       

Οι πελάτες περιλαμβάνουν την Ντακότα Τζόνσον, την Ελίζαμπεθ Όλσεn, και Saoirse Ronan. 

Σε set shenanigans με τον καλύτερο συνεργάτη χορού @ dakotajohnson I ❤️❤️❤️ αυτή η κυρία! #setlife #dakotajohnson

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από Mark Townsend (@ marktownsend1) στις

ΜΕ ΣΤΥΛ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ

Ariel Foxman, Εκτελεστικός Διευθυντής, @arielfoxman

Το @taylorswift μου είπε ότι παίρνει μόνο ομαδικά πλάνα απόψε. Ήμουν παιχνίδι. Έτσι ήταν @lordemusic @ jamie_king και @haimtheband #instylewbparty

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Ariel Foxman (@arielfoxman)

Amy Synnott, Εκτελεστικός Εκδότης, @amysynnott

Έτσι διασκέδαση που προκάλεσαν τη νύχτα με το @dianekruger, τον οποίο πρώτα είχα πάρει συνέντευξη πριν από 15 χρόνια όταν ήμουν ανώτερος συντάκτης στο περιοδικό Glamour και ήταν ένα νέο μοντέλο! #instyleawards #tablefour #dianekruger #timeflies ⏰✈️

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Amy (@amysynnott)

Eric Wilson, Fashion News Διευθυντής, @ericwilsonsays

Έτσι εκτός από το γεγονός ότι είμαστε ο άνθρωπος του στυλ στα #InStyleAwards χθες το βράδυ, το @anselelgort κερδίζει επίσης το βραβείο για την καλύτερη ομιλία αποδοχής. Επίσης καλύτερα δόντια.

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Eric Wilson (@ericwilsonsays) στις

Kahlana Barfield Brown, Μόδα και ομορφιά Editor-At-Large, @kahlanabarfield

#LetsBeHonest: Χθες είχα ένα πάρτι ύπνου με το @ jessicaalba. Καθώς ετοιμαζόμασταν για το δείπνο @honest_beauty x @instylemagazine, γελάσαμε, χόρευαμε, μοιράσαμε συμβουλές μόδας και, φυσικά, μιλούσαμε για την μεγαλή αυτοκρατορία της, Honest Beauty. Μου εντυπωσίασε τόσο πολύ το πάθος της για αυτό το εμπορικό σήμα, αλλά και πόσο καλά έκανε με την ποικιλία των αποχρώσεων. Σε αυτή τη φωτογραφία είμαστε και οι δύο φορώντας τίποτα αλλά το Honest Beauty makeup (φορώ τη βάση κρέμας στο κακάο). Είπε ότι έχει ακόμα να κάνει δουλειά, αλλά δεν έχει τίποτα πιο σημαντικό γι ‘αυτήν από το να δημιουργεί αποχρώσεις για γυναίκες όλων των δερματολογικών αποχρώσεων. Ο τύπος μου κορίτσι. Πήρα πραγματικά την καρδιά μου όταν μπήκαμε στο αυτοκίνητο και η λίστα αναπαραγωγής της ήταν γεμάτη ραπ μουσική (βασικά πανομοιότυπη με τη δική μου!). Κοιτάξτε την ιστορία για το δείπνο fab στο InStyle.com σήμερα. #JessicaAlba #InStyle #HonestBeauty ��: @nathanielwood

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Kahlana Barfield Brown (@kahlanabarfield) στις

Sharon Clott Kanter, Ανώτερος συντάκτης, @sharonclott

SCK & SJP, ΜΕΡΟΣ ΔΥΟ ��❤️�� Είχαμε μια μεγάλη συζήτηση και ήθελε να πάρει αυτό το pic! #SJPontheStrip #SJPxZapposCouture @sarahjessicaparker @sjpcollection @zapposcouture #whatsnow #instyle #lasvegas #shopping

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Sharon Clott Kanter (@ sharonclott) στις

Χριστίνα Σανάν, Ανώτερος συντάκτης, @ christinashanahan

Η μια στη μέση εκτοξεύει οργανικά #makeup για @juicebeauty. Οι δύο στα άκρα παίρνουν τα γάντια λιπαντικού τους έτοιμα # phytopigments #phytobeautiful

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Christina Shanahan (@ christinashanahan) στις