Πάρτε το τέταρτο του Ιουλίου μαγιό Inspo από τα αστέρια

0

Οι διασημότητες δεν ξέρουν να ξοδεύουν το χρόνο διακοπής τους, παίρνοντας μερικές ακτίνες σε μπικίνι (βλέπε τις καλύτερες στιγμές τους για αποδείξεις) και ποιος είναι ο καλύτερος χρόνος για να πετύχεις ένα κοστούμι παρά για τον εορτασμό των γενεθλίων της Αμερικής; Για την Ημέρα της Ανεξαρτησίας 2015, όλοι από τη Diane Kruger στον Gigi Hadid επέλεξαν να τα γυρίσουν όλα ενώ απολαμβάνουν τις γιορτές. Η Kruger μοιράστηκε μια αξιολάτρευτη φωτογραφία του εαυτού της σε μια μαγιό που παρουσιάζει ένα γευστικό κόκκινο, λευκό και γαλάζιο κέικ (πάνω από), ενώ ο Hadid κοίταξε Baywatch-έτοιμο σε ένα κόκκινο κομμάτι στο επικό συμβαλλόμενο μέρος της 4ης Ιουλίου του Taylor Swift. Αλλά δεν ήταν οι μόνοι που έφεραν τα περιουσιακά τους στοιχεία για το τέταρτο-συνεχίστε να διαβάζετε για να δείτε τα καλύτερα Instagrams μπικίνι διασημοτήτων από το Σαββατοκύριακο του περασμένου έτους:

Gigi Hadid:

βρήκε ένα ροζ βόλεϊ ����

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Gigi Hadid (@ gigihadid)

Τζίνα Ροντρίγκεζ:

Sundaze. #NOLA

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Gina Rodriguez (@hereisgina) στις

Diane Kruger:

Ευχαριστώ που ήρθατε όλοι … λίγο ασαφές αυτό το πρωί, αλλά είχα έκρηξη ❤️ @ jasonwu @ gustavorangel33 @jaqvmo @ gogowemo @jinadjones @ jocrantelle @ thriftthrill @talulahmuses

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Diane Kruger (@dianekrugerperso) στις

Alessandra Ambrosio:

Ευτυχισμένη 4η Ιουλίου �������� #independedceday #fourthofjuly #foreveronvacation

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από @ alessandraambrosio στις

Laverne Cox:

Μου αρέσει περισσότερο αυτό το φίλτρο. Ευτυχισμένος # Ιούλιος # # TransIsBeautiful

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από laverne cox (@ lavernecox) στις

Miley Cyrus:

4ο του Biew-ly!

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Miley Cyrus (@mileycyrus)

Bella Thorne:

Χαρούμενη μέρα ανεξαρτησίας! ������❤️

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τη BELLA (@ bellathorne) στις

Τζέσικα Σίμπσον:

Ευτυχισμένη 4η

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από την Jessica Simpson (@ jessicasimpson) στις

Debra Messing:

ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΛΕΥΚΗ & ΜΠΛΕ για σας στο # 4thofJuly !! Ο γιος μου είπε “Do Marilyn!” Αυτό είναι το καλύτερο που θα μπορούσα να βρω. �� Happy Day Independence! ������ @ PrincessBermuda #HamiltonPrincess #Βερμούδα #ParadiseAwaits

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Debra Messing (@therealdebramessing) στις

Lucy Hale:

Ευτυχισμένος 4ος ο καθένας! Να είσαι ασφαλής ! ��������

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Lucy Hale (@lucyhale) στις

Cindy Crawford:

#Αμερική

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Cindy Crawford (@cindycrawford) στις

Βανεσσα Χατζενς:

HAPPY 4ης ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΓΑΠΟΥΣ !!!! Ελάτε στο Cha από την Monument Valley. Η Αμερική είναι τόσο όμορφη. Έχει τόσα πολλά να προσφέρει και είμαι υπερήφανος που το αποκαλώ σπίτι μου. ���� Αμερική, Αμερική, ο Θεός έβγαλε τη χάρη του στο θέα

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από την Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) στις

Candice Swanepoel:

����merica���� ευτυχισμένη 4η Ιουλίου ������

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από τον Candice Swanepoel (@angelcandices) στις

Κάια Γκέρμπερ:

Πολύ κουρασμένος μετά από ένα τέταρτο looooong. Και ναι φορούσα δύο μαγιό σε μια προσπάθεια να είμαι σούπερ εορταστική.

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Kaia Gerber (@kaiagerber) στις

Ιανουάριος Τζόουνς:

Happy #Merica day mañana

Μια φωτογραφία δημοσιεύτηκε από τον Ιανουάριο Jones (@januaryjones) στις

Rihanna:

σουτιέν από @Hermes �� #pooltime

Μια φωτογραφία που δημοσιεύτηκε από badgalriri (@ badgalriri) στις