Βλέπε 30 πρέπει να έχουν μπότες σε 60 δευτερόλεπτα επίπεδη

0

Έχοντας μια κλασική εκκίνηση ως μέρος της συλλογής υποδημάτων σας είναι το κλειδί, αλλά μερικές φορές, όταν πέφτει θλιβερό, ίσως θελήσετε μια μπότα που να την κλωτσάει μια εγκοπή (κυριολεκτικά).

Βρήκαμε 30 μπότες με ένα μίγμα από κλασικά και κλασικά είδη υποδημάτων για να φτάσετε στη σεζόν. Φροντίστε να παρακολουθήσετε, να σταματήσετε, να επιστρέψετε και να προχωρήσετε γρήγορα για να δείτε μια πιο προσεκτική ματιά σε όλα τα αγαπημένα μας πτώση. Ελπίζουμε ότι σύντομα θα είναι και τα αγαπημένα σας.

1. Chanel, $ 1.575; chanel.com

2. Burberry, $ 925; net-a-porter.com

3. Boden, $ 143; bodenusa.com

4. Κενό, $ 80; gap.com

5. Frye, $ 398; macys.com

6. Gianvito Rossi, 1.625 δολάρια. net-a-porter.com

7. 1. Κράτος, $ 130; dillards.com

8. AGL, $ 505; agl.com

9. Alexandre Birman, 720 δολάρια; saksfifthavenue.com

10. Carlos από τον Carlos Santana, $ 89; macys.com

11. Vince Camuto, $ 169; vincecamuto.com

12. Μ. Gemi, $ 298; mgemi.com

13. Michael Michael Kors, $ 225; michaelkors.com

14. Sorel, $ 115; sorel.com

15. Franco Sarto, $ 119; francosarto.com

16. Joie, $ 428. shopbop.com

17. Marc Fisher, $ 249; marcfisherfootwear.com

18. Boden, $ 113; bodenusa.com

19. Sigerson Morrison, $ 450; sigersonmorrison.com

20. Kenneth Cole, $ 150; nordstromrack.com

21. Aquatalia, 595 δολάρια. aquatalia.com

22. Μαντέψτε, $ 60? shop.guess.com

23. Doc Marten, $ 135; drmartens.com

24. Manolo Blahnik, $ 1.795. shop.nordstrom.com

25. Longchamp, $ 760. us.longchamp.com

26. Ann Taylor, $ 248; anntaylor.com

27. Aldo, $ 88; aldoshoes.com

28. Marion Parke, $ 795. marionparke.com

29. Jimmy Choo, 1.450 δολάρια. us.jimmychoo.com

30. Johnny Was, $ 498. johnnywas.com