Celebs είναι αξιολάτρευτο μπαμπάδες

0

Μπορεί να γνωρίζετε αυτούς τους τύπους ως αστέρια του Χόλιγουντ, αλλά η δράση και το τραγούδι είναι απλώς το χτύπημά τους. Η κύρια συναυλία τους; Μπαμπάς.

Αυτοί οι A-Listers αγαπούν να ατενίζουν την πατρότητα στο Instagram, τοποθετώντας φωτογραφίες από οικογενειακές συγκεντρώσεις και ένα-σε-ένα bonding. Και ενώ τα mini-me είναι αξιολάτρευτα, αυτοί οι μπαμπάδες – όλα χαμόγελα και χαμόγελα στην παρουσία των παιδιών τους – έρχονται μέσα σε ένα δευτερόλεπτο. Κάντε κύλιση προς τα κάτω για τις στιγμές του μπαμπά TK διασημοτήτων που θα σας κάνουν να ψαλιδίζεστε.

ΒΙΝΤΕΟ: Παρακολουθήστε τον Ryan Gosling Εξηγήστε πώς προστατεύει την κόρη του κατά τη διάρκεια της πρώτης επίσκεψής του στο Ν.Υ.Σ.

John Legend

Ο John Legend και η μικρή Luna πληρώνουν μια επίσκεψη στη μαμά για το σετ Lip Sync μάχη. Αυτή είναι μια οικογένεια που βασικά πάντα μοιάζει να έρχονται με το πλαίσιο.

Παρασκήνια στο @ spikelsb παρακολουθώντας μαμά

Μία θέση που μοιράστηκε ο John Legend (@ johnlegend) στις

Michael Phelps

Ο χρυσός ολυμπιονίκης του Ολύμπου Μάικλ Φελπς πέρασε μερικά ποιοτικά αγόρια με το μωρό Boomer. Μεταξύ του παιχνιδιού ενός Raven και του παιχνιδιού γκολφ, φαίνεται πως ο μικρός είναι αθλητής-προπονητής.

@boomerrphelps και εγώ κρέμεται σε μια Κυριακή βλέποντας μας @ravens νίκη! Αλλά έχουμε και κάποια δράση γκολφ !! Και είμαστε σνακ μακριά! Υποστήριξη @KRAVEjerky σχετικά με τη συνεργασία τους με @SusanGKomen στην καταπολέμηση του καρκίνου του μαστού – 10% των προϊόντων Pink Peppercorn Beef πηγαίνουν να προκαλέσουν # KRAVEheartsSGK # χορηγείται

Μία θέση που μοιράστηκε ο Michael Phelps (@ m_phelps00) στις

Wiz Khalifa

Ο Rapper Wiz Khalifa βγήκε επίσκεψη ενός κομματιού κολοκύθας με τον γιο του Sebastian “The Bash” Thomaz και μοιάζουν σαν να έχουν την καλύτερη μέρα πτώσης ποτέ. 

Η αγαπημένη μας εποχή του χρόνου. ��

Μία θέση που μοιράστηκε ο Wiz Khalifa (@ wizkhalifa) στις

Ράιαν Φίλιπ

Ο Ryan Phillipe έβαλε την πίεση στους Eagles της Φιλαδέλφειας για να κερδίσει το 14ο έτος της ηλικίας του γιου του Deacon Phillipe.

Ω ναι, @philadelphiaeagles, πάρτε τη νίκη για τα γενέθλιά μου αγόρι σήμερα !! #FlyEaglesFly

Μία θέση που μοιράστηκε ο ryan (@ryanphillippe)

Ντέιβιντ Μπέκαμ

Ο David Beckham και η μικρότερη κόρη του Harper κρατούσαν τα χέρια ενώ η Harper έλαβε το πρώτο της μάθημα ποδοσφαίρου από τον μπαμπά της. 

Κάποιος είναι έτοιμος για το πρώτο μάθημα ποδοσφαίρου ❤️ ⚽️

Μία θέση που μοιράστηκε ο David Beckham (@davidbeckham) στις

Neil Patrick Harris

Φωτογραφίες και βίντεο του NPH που είναι αξιολάτρευτο με τα δίδυμα του, Gideon και Harper, είναι τακτικά γεγονότα στη ζωοτροφή του.

Καλό Πάσχα, όλοι! Πήρα αυτό το χαριτωμένο μικρό λαγουδάκι του Πάσχα, δεν είναι χαριτωμένο?

Μία θέση που μοιράζεται ο Neil Patrick Harris (@ nph)

Macklemore

Ο Ben Haggerty, γνωστός και ως rapper Macklemore, απόλαυσε χρόνο με την κόρη του. 

Το φυστικοβούτυρο και το ζελέ αναδύονται στο πράσινο δωμάτιο. �� @ rjmckinnon

Μία θέση που μοιράστηκε ο Ben Haggerty (@macklemore)

Τζίμι Φάλλον

Ο Jimmy Fallon και η οικογένειά του ήταν #squadgoals στις οικογενειακές διακοπές τους στην Ατλαντίδα. 

Όταν μείνατε στο ενυδρείο πολύ καιρό. #Οικογενειακές διακοπές

Μια θέση που μοιράζεται ο Jimmy Fallon (@jimmyfallon)

Μαρκ Γουόλμπεργκ

Η Grace Margaret Wahlberg πήρε όλα ντυμένα για να παρακολουθήσουν μια παράσταση αλόγων με τον μπαμπά Mark Wahlberg νωρίτερα αυτό το μήνα.

Ημέρα εμφάνισης άλογα. ����

Μία θέση που μοιράστηκε ο Mark Wahlberg (@markwahlberg) στις

Dwayne “Ο Βράχος” Τζόνσον

Ο Βράχος και το παιδί του Jasmine σίγουρα ξέρουν πώς να κάνουν πολλαπλούς σκοπούς. 

Μια θέση που μοιράζεται ο Dwayne “The Rock” Johnson (@ dwaynej0hnson) στις

Πιθανόν ο Ράππερ

Αυτός ο πατέρας-κόρη duo έχει παιδική χαρά με στυλ. 

Μια θέση που μοιράστηκε η Chance The Rapper (@chancetherapper)

Jimmy Kimmel

Το μωρό Billy έδωσε στο μπαμπά του ένα χέρι στο γραφείο.

Ο Μπίλι με βοηθά να γράψω μονόλογο απόψε. Θα δώσω τις σκέψεις μας σχετικά με το νομοσχέδιο #GrahamCassidy “περίθαλψης” για την υγεία. #BillCassidy @LindseyGrahamSC

Μία θέση που μοιράστηκε ο Jimmy Kimmel (@jimmykimmel) στις