Принц мъртва на 57 г., Звезди Потоп Социални медии със съболезнования

Легендарният музикант “Принс” почина в дома си и в студиото за записване в парка “Пейсли” в Мин. На 57-годишна възраст в четвъртък, предаде Асошиейтед прес. Звездният публицист потвърди новината този следобед.

Роден на принц Роджърс Нелсън, седемгодишният носител на наградата “Грами” е бил обичан за много други танци като “Purple Rain”, “When Doves Cry” и “Kiss” и е смятан за една от най-талантливите звезди на музиката. Той е популярен и известен със стила си, вдъхновен от 70-те години на миналия век. Минути след смъртта си известни личности се отправиха към социалните медии, за да отпразнуват емблематичния художник, като отдават уважението си на живота и кариерата си.

Шокирани и тъжни! #RIP PRINCE #music #legend #gonetoosoon

Снимка, публикувана от Дженифър Лопес (@jlo)

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Снимка, публикувана от Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse) на

Друг един от моите герои отиде твърде скоро … R.I.P

Снимка, публикувана от Diane Kruger (@dianekruger) на

# ритъм толкова тъжен

Снимка, публикувана от Ашли Бенсън (@itsashbenzo) на


 

Почивай в мир

Снимка, публикувана от @sarahkatesilverman на

����

Снимка, публикувана от крал Кели (@kyliejenner) на

Днес е много тъжен ден. Музиката му ме пренареди … той вечно ще бъде моят номер 1.

Снимка, публикувана от Halle Berry (@halleberry) на

��

Снимка, публикувана от Olivia Wilde (@oliviawilde) на

Ние загубихме гений тази сутрин … #Prince #RIP

Снимка, публикувана от Zoe Saldana (@zoesaldana) на

През миналото лято трябваше да видя #Prince в концерт и бях издухан от таланта и щедростта си на своите колеги, като винаги внимавах да дам на всеки един свой миг да свети на сцената. Той определи думата ARTIST. Моите мисли излизат към приятелите и семейството му. Остани в любовта, #Prince.

Снимка, публикувана от Olivia Munn (@oliviamunn) на

“Здравей, как си? Добре съм, защото знам, че Господ скоро ще дойде идва скоро.” #thankyouforafunkytime #princeforever

Снимка, публикувана от Lena Dunham (@lenadunham) на

R. i. P. # Prince

Снимка, публикувана от Ricky (@ricky_martin) на

издърпайте принц ��

Снимка, публикувана от Никола Пелц (@nicolaannepeltz) на

Аз съм шокиран. Ще те обичам и ще ти липсвам завинаги. Чяо, Донатела

Снимка, публикувана от Donatella Versace (@donatella_versace)

СНИМКИ: 15-те най-икона на Purple Outfits на Prince

Нашите мисли са със семейството му.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 − 70 =

map